icon

DU Recorder

2.2.7 için
Android

4.4

249

Ekranınızda olup biteni kaydetmek için güçlü bir araç

15.8M

Bu uygulamayı oyla

DU Recorder, Android'inizin ekranında olup biteni video olarak kaydetmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. En iyi tarafı ise videonuzu kaydettikten sonra uygulamada bulunan düzenleme aracını kullanarak videonuzu düzenleyebilmenizdir.

Uygulamanın ayarlarında saniyede çerçeve sayısı (60FPS'ye kadar), video çıkışı (1080p'ye kadar) ve video kalitesi (12Mbps'ye kadar) gibi video kalite seçeneklerini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kayıt yapmak için root yapmanıza gerek yoktur.

Bütün seçenekleri ayarladıktan ve videonuzu kaydettikten sonra sıra düzenlemededir. Kırpabilir ve bölümleri bir birine bağlayabilirsiniz, arkaplana müzik ekleyebilirsiniz ve videonun sesini ayarlayabilirsiniz. İşinizi tamamladığınızda tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzun hafızasına kaydetmek ya da direkt olarak herhangi bir sosyal ağda paylaşmaktır.

DU Recorder, akıllı telefonunuzun ekranında yapabileceğiniz her şeyi ve herhangi bir şeyi kaydetmenize olanak sağlayan güçlü bir video kaydedicidir. Bütün bu özellikler sadece 4MB'den fazladır.
Gereksinimler

Android 5.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X